/ / Skolas jubilejas skripts

Skolas jubilejas scenārijs

"Skolas laiks un visās sērās pazudapropadom mēs tiesā ... ". Atcerieties dziesmu? Tik daudz atmiņu, kas saistīti ar šiem gadiem ... pirmā mīlestība, pirmā pieredze, apmeklējumu, ziedi ... Un, protams, ir siltums un mīlestība, kas ieskauj mūs, mūsu skolotāja.

Mūsu pirmais skolotājs. Labākais, laipnākais. Tas ir pateicoties viņam, mēs esam iemācījušies ne tikai lasīt un rakstīt, bet arī mīlēt pasauli ap mums, atpazīt labu un ļaunu, atšķirt labu no slikta.

Cik daudz notika 10 gadu skolu. Un visi, pat ja viņam nepatīk mācīties, joprojām viņu atceras ar smaidu un mazliet ar sāpēm savā sirdī, jo tas bija skolā, kurā mēs uzauguši un kļuvām par cilvēkiem.

Skolas jubilejas scenārijam ir jābūt īpaši labi, lai izteiktu visas jūtas, par kurām mēs jūtamies. Mēģiniet ievērot mūsu padomu, un viss iet perfekti!

Ja tā ir trīsdesmitā gadadiena vai piecdesmitā gadadiena,Protams, jums ir nepieciešams apsvērt ainas gadadienai skolas, lai mēģinātu noskaidrot vairākus jautājumus skolā, aicinām skolotājus, kuri jau tur nedarbojas, jo cik tie būs priecīgi, ka viņi atceras un gaida mājās.

Un tagad mēs pārdomāsim skolas jubilejas skriptu kopā. Pirmkārt, jums ir jāsaprot, cik viesi tiksies svinībās. Ja daudzi no viņiem, un savāc visu zālē nedarbojas, tad mēs varam sarīkot nelielu atpūtu ģimenē, un pēc tam iznomāt kādu lielu zāli, kurā tiks atzīmētu svinības pati. Telpu apdare prasa īpašas pūles. Vislabāk pievienojiet skolu izdevumu fotogrāfijas visur - no pirmās uz pēdējo. Pie ieejas zālē ievieto milzīgu albumu, kurā ikviens uz skolas adresi uzrakstīs siltus vārdus.

Skolas jubilejā svētku scenārijam nepieciešams īpašsrūpīgs sagatavošana. Tomēr nepadodiet šo slogu skolēniem atpakaļ. Protams, iekļaujiet skolu absolventi, un viņiem ir kaut ko ko teikt no vietas. Ja iespējams, izveidojiet filmu par skolu no videoklipiem, ja tie tiek saglabāti. Tikai mūzika būs veco mācību gadu videomateriāls, sākot no padomju laikiem līdz mūsdienām. Un aiz ainas, kāds var uzdot lasīt pieskārienu tekstu par skolu:

"Mana dārga skola ..." Kad jūs sakāt šos trīs vārdus, dvēsele tiek izgaismotas ar gaismu, jo viss skaidri un spilgti manā dzīvē, mēs esam atstājuši šeit, šajās sienās. Atmiņas ... krāsotas ar krītu kuģa, atzīmē savā dienasgrāmatā, negaidīti pieci un smaidīt ... Smile mūsu skolotāji ... Cik daudz nepatikšanas mums ir radījis viņus, un viņi bija pacietīgi un smaida ... Un mūsu lielākais draugs bija skolas zvans. Mēs gaidījām viņu, kā brīvdienu, nevis saprotot, ka katrs pagājis mācība dod mums tuvāk pieaugušo dzīvei ... Un šodien mēs gribam pateikt paldies visiem! Par visu, ko jūs mums deva skolu! Un jūs, skolotāji! Padoms, komentāri, zināšanas! Paldies! "

Pēc tam jums ir jāatrod vadošie, unskaistāks, ja ir četri no tiem - divi studenti un divi absolventi. Un skriptu var veikt pārmaiņus, skices no skolas jubilejas no pagātnes un no reālajām.

Protams, zālē būs dažādu paaudžu skolotāji. Ļaujiet viņiem justies, ka jūs novērtējat to, ko viņi kādreiz izdarīja jums vai turpina darīt. Neaizmirstiet par tām krāsām.

Skolas jubilejas scenārijā būtu ieteicams iekļautdažādu absolventu paaudžu runas, kas dalīsies ar savām atmiņām. Tomēr atmiņām vajadzētu būt jautrām, labāk, ja tas ir interesanti un smieklīgi stāsti no skolas gadiem.

Nepieciešamie skripta atribūti ir dziesmas. Ja ir grūti rakstīt mūziku pats, tad pārveidojiet dažu slavenā kompozīcijas vārdus, jo ir ļoti viegli nokļūt mīnusā. Piemēram, "Cienījamais Draugs" V. Leontievs lieliski atbilst šim svētkiem. Pārrakstīt tekstu, aizstāt dažus vārdus un sagatavot.

Atcerieties, ka skolas jubilejas nav ļotibieži, tāpēc mēģiniet darīt visu iespējami labākajā veidā, jo īpaši rakstīt labu skolas jubilejas scenāriju. Atdodiet viņai vismaz tādu gabalu, kādu viņa mums devusi vienu reizi!

Lasīt vairāk: