/ / Konstantīns Zyryanovs: izcilā krievu futbolista biogrāfija

Konstantīns Zyryanovs: izcilā krievu futbolista biogrāfija

Kad portugāļu speciālists Andre Vilash-Boaschvadīja Sanktpēterburgas "Zenith", viņš nebija neko nenožēloju izvilka no galvenajiem spēlētājiem šajā būrī vecais aizsargs, kas celta daudzi nosaukumi un klubu un nacionālo komandu Krieviju. Papildu punkti iegūti no pamata struktūras un bija vecuma, bet stabils Konstantīns Zyrianov. Kopā ar Andrey Arshavin Constantine var viegli ierindota kā viens no galvenajiem veidotājiem uzvaru "Zenith", kas UEFA kausa 2007-2008 sezonas UEFA Super Cup 2008. gadā, un tie ir iesaistīti ražošanā bronzas medaļas Krievijas komandu Euro 2008. Daudzi eksperti šo krievu spēlētāju paaudzi uzskata par labāko galaktiku jaunākajā nacionālajā futbola vēsturē.

Konstantīns Zyryanov

Konstantīns Ziyjanovs: karjeras sākums

Plaši pazīstams futbolists 1977. gadā dzimis Permā,tur viņš beidzis bērnu sporta skolu, spēlēja jaunatnes komandā "Zvezda", un pēc tam 1994. gadā pārcēlās uz "Amkar", klubu, kas pārstāvēja valsts virsotni. Daudzsološs spēlētājs uzbrucēja Perm komandā, un 171 sacensībām pussargs spēja uzvarēt 48 vārtus.

Tomēr vietējā kluba veģetācija apakšākopvērtējums nedeva Zyryanov pilnībā izmantojot to potenciālu, un viņš nolēma doties uz Maskavas "Torpedo", 2000. gadā. Jaunajā komandā Konstantīns Zyryanov vairs nav ieguvis tik daudz vārtu, vairāk un vairāk spēlējot atbalsta zonā. Klubs devās tālāk un tālāk uz bankrotu, savukārt futbolists pats uzskatīja, ka viņa spēki varētu būt noderīgi godājamam klubam.

Konstantīna Ziyjanova sieva

Runa Zenitam un Krievijas nacionālajai komandai

2007.gada martā tika paziņots, ka Zyryanovpārcēlās uz Sanktpēterburgas "Zenītu". Futbolists nekavējoties pievienojās komandai un kļuva par vienu no galvenajiem lauka centra spēlētājiem ar toreizējo treneri Deiku Advokātu. Un tas neskatoties uz to, ka viņam jau bija gandrīz 30 gadus vecs. Tas bija laiks, kad labu un domājošu spēlētāju prasmes pastiprināja holandiešu speciālistu taktiskās prasmes gan klubā, gan nacionālajā izlasē.

Tas bija advokāte "Zenith" KonstantīnsZyryanov varēja atvērt pilnībā, tas nevar izvairīties no acīm nacionālās komandas treneris Guus Hidinga. Kopš 2007. gada Zirjanovs regulāri ir iesaistīts valsts galvenās valsts izlases spēlēs. Gadu vēlāk gan klubs, gan komanda sasniedza augstāko augstumu jaunākajā futbola vēsturē. Tomēr daži cilvēki tagad atceras, ka tas var notikt. Pēc kvalifikācijas turnīra Euro 2008, mūsu komanda pagājis ar grūtībām, saturu ar "dāvanas" no konkurentiem.

Neskatoties uz uzvaru Maskavā pār Lielbritānijas valdību,Krievi zaudēja mazākiem konkurentiem. Konstantīns Zyryanov paredzēja šādu notikumu attīstību un mudināja savus partnerus nacionālajā izlasē neiejautāt eiforiju pēc uzvara par futbola priekštečiem. Bet komanda uzskatīja, ka darījums tika darīts, un zaudēja svarīgus punktus spēlēs ar Izraēlu. Un tikai Horvātijas uzvara pār Lielbritāniju ļāva mūsu komandai raudināties vilciena pēdējā vagonā, kas devās uz eiro.

Konstantīns Zyryanov Zenit

Triumfs Eiropas čempionātos

Krievijas Euro-2008 komandas bronzas medaļāmtrīs labas spēles bija pietiekami. Pēc tam, kad zaudēja sākuma spēli spāņiem, diskvalificēta Arshavina neesamības gadījumā līderu lomu spēlē ar Grieķiju uzņēma Sergejs Semaks un Konstantīns Ziyjanovs. Tas bija ar pieteikšanos pēc tam kapteinis Zyryanov ieguva vienīgo mērķi, kas ieguva valsts komandas uzvaru un cerība atdalīšanās no grupas. Nākamajā laukuma spēlē Andrejs Aršavins jau parādījās, kurš ar saviem partneriem sarīkoja iespaidīgas uzvaras pār Zviedrijas un Nīderlandes komandām.

Tas nav pārsteidzoši, ka pēc čempionātaEiropā daudzi talantīgi Krievijas futbolisti nolēma izmēģināt savu roku Anglijas Premjerlīgā. Tomēr Konstantīns Zyryanovs Zenits neplānoja atstāt. Viņš ieņēma saknes Pēterburgas klubā, kļuva par vienu no galvenajiem spēlētājiem un apdomīgi novērtējis savas izredzes. Anglijā, kur galvenā prasība futbolistiem ir ātrgaitas prasmes un varas cīņa, 32 gadus vecam Zyryanovam nav nekā ko darīt.

Vēlāk gadiem Zenitā

Luciano Spalletti regulāri darbojas Zyryanova laikmetsEs saņēmu spēļu praksi. Bet, kad jaunais portugālis Andrea Villas-Boas ieradās Zenit stūrmanim, godājamā futbolista karjera sāka samazināties. Presē Zyryanov pauda cieņu par speciālistu, kas ir jaunāks par viņa vecumu. Visticamāk, viņš nebija viltīgs, jo viņš pilnīgi labi saprata, ka gados bija jāmaksā. Kad vecie futbolisti sāka izlaist viens otru Pēterburgas klubu pa vienam, jaunumi atklāja, ka Konstantīns Zyryanovs atstāja Zenītu. Tomēr faktiski spēlētājs pārcēlās uz jaunatnes komandu "Zenit-2" kā spēlfilmu treneris.

Konstantīns Zyryanov atstāja Zenītu

Personīgā dzīve

Vienu brīdi troksnis radīja traģēdiju,notika futbolistu ģimenē. 2002. gadā Konstantīna Ziyjanova tēva sieva Olga, būdama saindēšanās situācijā, izlēca no astotajā stāvā loga ar četrgadīgu meitu viņas rokās. Meitene nomira uz vietas, pati sieviete nomira slimnīcā mēnesi pēc traģēdijas.

2008. gadā Zyryanov ar savu pašreizējo sievu Natāliju dzimis Leo dēlu. Tagad laimīgajam pārim ir trīs bērni.

Lasīt vairāk: